hlavicka2
Česky English
logo2
společenství INELSEV
INELSEV Group a.s.

Úvod

Společenství INELSEV

          Společenství INELSEV tvoří mateřská společnost INELSEV Group a.s. a dceřiné společnosti INELSEV s.r.o., INELSEV  Servis s.r.o., INELSEV MOTORY a.s., INELSEV control s.r.o., INELSEV INVENT s.r.o., FeEltech s.r.o., INELSEV ZPA a.s. a ENERGIE MaR s.r.o. Mateřská společnost neposkytuje služby subjektům mimo společenství.
 
INELSEV s.r.o. dodává a realizuje technologické investiční celky, disponuje vlastními projekčními a montážními kapacitami v oborech elektro a měření a regulace. Dodávky a realizace stavebních a strojních částí zajišťují partnerské firmy, stejně jako projekty a návrhy technologie.
 
INELSEV  Servis s.r.o. provádí údržbu a revize zařízení elektro, měření a regulace. Provádí opravy, seřizování a metrologické ověřování měřidel a dalších komponent měření a regulace. Dále provádí opravy dalších komponent elektro.
 
INELSEV MOTORY a.s. provádí opravy točivých a netočivých elektrických strojů a přístrojů, diagnostika, výroba kusových elektromotorů.
 
Ke společenství jsou dále přidruženy společnosti INELSEV control s.r.o., INELSEV INVENT s.r.o., FeEltech s.r.o. a ENERGIE MaR s.r.o. Tyto společnosti poskytují vysoce kvalifikované služby v oblasti řídících systémů, výpočetní techniky, přenosu dat, výrobu rozvaděčů nízkého napětí a komplexní dodávky v oboru měření a regulace, automatizace a slabo i silnoproudých rozvodů.
 
INELSEV ZPA a.s. nabízí komplexní služby v oblasti elektromontáží, od odborného poradenství, přes projektovou činnost až po následnou realizaci. Provádí výchozí a periodické revize veškerého elektrického zařízení.
 

 

© 2008 INELSEV | Kontaktujte nás | Doporučte nás |

Jsme validní: XHTML | CSS

| Přihlášení |